ברוכים הבאים למועדון הביאמאקס הישראלי!
ניתן להירשם ללא תשלום, ולקבל עדכונים על כל האירועים והמפגשים שלנו

אימייל: [email protected]l

מי אנחנו
מועדן הביאמאקס הישראלי נוסד בשנת 2002 עם הקמת האתר Israel BMX, במטרה לרכז ולאחד את כל רוכבי ה BMX בישראל ולהוות קשר מקומי לרוכבים מחו”ל. לראשונה הייתה אפשרות להכיר רוכבים אחרים ולדבר זה עם זה באמצעות הפורום שנפתח באתר ספורט חמש, ובהמשך עבר לתפוז. בשנת 2003 נפתחה החנות של טל – Nightrider, כך המשיכה לגדול הסצנה וגם רמת הרכיבה השתפרה משמעותית. יותר ויותר רוכבים מכל הארץ הגיעו לסשנים ולאירועים, אך ה”מועדון” למעשה לא היה הרבה מעבר לרעיון כללי, ופרט לעדכון רשימת החברים לא עסק בפעילות נוספת.

באולימפיאדת בייג’ינג 2008 התחרו לראשונה רוכבי BMX רייסינג (מרוץ על זמן במסלול סגור) כחלק מהתחרויות הרשמיות. בשנת 2018 הוכרז שגם ענף ה”פריסטייל” (פארק) יתווסף לאולימפיאדה הבאה – טוקיו 2020. עובדה זו הניעה רצף שלם של אירועים ברחבי העולם, וקידום הספורט שלנו כענף אולימפי לכל דבר!
מה זה אומר? לא לארוז מזוודות עדיין, אבל בהחלט רגע משמעותי. מיסוד הענף יאפשר קיום אירועים רשמיים כמו אליפות ישראל, אשר תהיה מוכרת על ידי איגוד האופניים – הגוף הישראלי המוכר על ידי הועד האולימפי. המועדון יאחד תחתיו את כל רוכבי הביאמאקס שנושמים וחיים את הספורט בישראל תחת משפחה אחת, שתיתן לנו כוח בארגון של אירועים ותמיכה ציבורית. מטרה נוספת של המועדון היא תחילת התאגדות לגוף מוכר על ידי המדינה, שתאפשר קבלת תקציב ממשרד הספורט.

אנו בתחילת דרך חדשה להגברת המודעות ובכך גם את כמות הרוכבים בארץ!
איך מתחילים? קודם כל נרשמים למועדון, מביאים גם חברים ומגדילים את הכוח של כולנו ביחד. לאחר מכן מגיעים לסשנים ומפגשים, תחרויות, ג’אמים ובהמשך גם באים להשתתף באליפות הארץ הרשמית בביאמאקס!
קדימה לעבודה!

חברי הועד המנהל:
טל מזר
אמיר ברוכים
גיא “פאנקו” פנקינסקי
רפאל “במבה” סייג
פרד ברנשטיין
יצחק קונס

החנות של טל

הרשמה למועדון

קבלו פרטים על סשנים, תחרויות ועוד פעילויות במשך השנה